חדשות ומבצעים
כתבה על האיזיפון
בתכנית הבוקר של אורלי וגיא ערוץ 10
       בתאריך 24/1/12 
  
כתבות אחרונות
איזי פון simply 1045  כתבה שפורסמה באינטרנט ובעיתונות איזי פון simply 1045 כתבה שפורסמה באינטרנט ובעיתונות
טלפונים יד 2 למכירה טלפונים יד 2 למכירה
"הטלפון לגיל השלישי"-כתבה במעריב 16.10.11 "הטלפון לגיל השלישי"-כתבה במעריב 16.10.11
 טלפון סלולרי למבוגרים הפיתוח של חברת myphone טלפון סלולרי למבוגרים הפיתוח של חברת myphone

טלפונים יד 2 למכירה

13/1/2013

טלפונים סלולריים יד 2

אחד השינויים המשמעותיים שחלו בעשור האחרון הוא השימוש הנרחב בטלפונים, בעשור האחרון הפכנו כולנו לזמינים 247 בזכות ההתקדמות העצומה שחלה בתחום הטלפונים הסלולריים.
כיום משמש הטלפון הסלולרי הרבה יותר מאשר לצורך דיבור, בזכות יכולת ההתחברות לאינטרנט של הטלפונים אנו יכולים להיות בקשר עם משפחתנו וחברינו דרך שלל אפליקציות ויישומים שונים המוטמעים בטלפון.
בד בבד עם ההתקדמות הטכנולוגיות הלכו וטיפסו מחיריהם של המכשירים הסלולריים, טווח המחירים נע בין מאות שקלים לאלפי שקלים, טווח מחירים גבוה זה מקשה על רבים לרכוש טלפון מתקדם, הפתרון הטוב ביותר למצב זה הוא רכישת טלפון מיד שנייה.
רבים סבורים שרכישת טלפון מיד שנייה נחשבת לעסקה שאנה משתלמת, יש הטוענים שטלפון שלא הוצא חדש מהאריזה בוודאי סובל מליקויים כאלו או אחרים, טענות אלו יכולות להיות נכונות כתלות בבית העסק שממנו רוכשים את המכשיר, רכישת מכשיר בבית עסק אמין המציע שירותי טיפול ותחזוקה למכשיר יעלה את ההסתברות שנעשה עסקה מוצלחת.

חברת נט פון הינה יבואנית מכשירי טלפון המציעה לקהל הגולשים מבחר גדול של מכשירים מיד שנייה, החברה עובדת עם מותגים בינלאומיים כדוגמת אייפל, סמסונג, נוקיה ועוד, בין הדגמים המובילים אותם מציעה החברה נמנים ה –IPhone  וה –Galaxy .

תחת קורת הגג של חברת נט פון ניתן למצוא כל דגם טלפון בו אתם מעוניינים, השירות האדיב והמקצועי בשילוב הניסיון הרב בו מחזיקה החברה מבטיח שתקבלו את הטלפון הטוב ביותר במחיר הכדאי ביותר, התקשרו עוד היום ותוכלו להתחדש בטלפון חדש מיד שנייה.


שלא תטעו: כל הטלפונים הסלולריים המוצגים ונמכרים באתרים ובחנויות, ששנת הופעתם לשוק בשנים 2007-2011,
הינם טלפונים (מכשירים סלולריים)-  מחודשים !!!